Fanerat med alrot, plommon och lönn. Beslag av mässing. I sargen låda. Inläggningar av rutor och fält. Längd 95, bredd 47, höjd 75 cm. Nyckel medföljer.
Fanerskador, fanerlagningar, senare nyckelskylt.
×
Logga in
Kunde inte logga in