467
175513

BYRÅ. Gustaviansk.

Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 320 - 1 590 EUR
1 380 - 1 660 USD
Klubbat pris
13 000 SEK
BYRÅ. Gustaviansk.

Fanerad alm och plommon. Beslag av förgylld mässing. Tre lådor. Längd 124, bredd 62, höjd 80 cm.

Delvis senare beslag, torkskador, ställvis kompletterade fotavslutningar.