246
207911

Wilhelm Behm

(Sverige, 1859-1934)
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
872 - 1 050 EUR
912 - 1 100 USD
Klubbat pris
11 000 SEK
Wilhelm Behm
(Sverige, 1859-1934)

Jägare i vinterlandskap

Signerad och otydlig daterad. Duk 50 x 39 cm.

Slitage.