717
203116

BOJAN, kompaniporslin. Qing dynastin 1700-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
525 - 700 EUR
553 - 737 USD
Klubbat pris
4 000 SEK

Dekor i imarifärger av fåglar i blommande trädgård. Höjd 21 cm.

Slitage. Lock saknas.