73
210413

Agostino Aglio, tillskriven

(Italien, 1777-1857)
Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
441 - 530 EUR
460 - 552 USD
Klubbat pris
4 500 SEK
Agostino Aglio, tillskriven
(Italien, 1777-1857)

Sydländsk landskap med figurer

Uppfodrad duk 46 x 60 cm. Enligt uppgift a tergo skall målningen vara signerad och daterad i nedre vänstra hörnet.

Smärre skador