953
211575

SCHUCO INGENICO 5380. Tyskland, ca 1950.

Utropspris
1 200 - 1 500 SEK
109 - 136 EUR
116 - 145 USD
Klubbat pris
1 300 SEK

Bil med fjärrstyrning. Rödlackerad plåt med förnicklade detaljer. Originalkartong. Längd 21,5 cm.

Obet lackskador. Ej komplett.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

1121. Vas, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK