429
246867

HERMÈS, scarf, "Fructidor"

Utropspris
1 000 - 1 200 SEK
87 - 105 EUR
91 - 109 USD
Klubbat pris
1 100 SEK
HERMÈS, scarf, "Fructidor"

Siden. Märkt "HERMÈS - PARIS" samt med C. Signerad H de Linarès. 88 x 88 cm.

Mindre fläckar, smärre slitage.

I orginalkartong.