436
250126

HERMÈS, scarf, "Pierres d'Orient et d'Occident"

Utropspris
1 000 SEK
87 EUR
91 USD
Klubbat pris
1 600 SEK

Siden. Märkt "HERMÈS - PARIS" samt med C. Signerad Zoe. 88 x 88 cm.

Obetydligt slitage.