442
255211

HERMÈS, scarf samt tillhörande scarf-ring, "La Promenade de Longchamps"

Utropspris
2 000 SEK
174 EUR
182 USD
Klubbat pris
2 800 SEK

Siden. Märkt "HERMÈS.PARIS". Signerad LeDoux. 88 x 88 cm. Tillhörande ring i förgyllt silver i form av ett skärp. Användes för att trä scarfen igenom. Stämpelmärkt: "HERMÈS MADE IN FRANCE". Diam 2,3 cm.

Insignificant wear

Originalkartong medföljer.