486
255191

HERMÈS, handväska "Kelly", 1960/70-tal

Utropspris
35 000 - 40 000 SEK
3 050 - 3 490 EUR
3 190 - 3 650 USD
Klubbat pris
44 000 SEK
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74

Svart krokodilskinn. Stämpelmärkt: "Hermès Paris". Artisanstämplad B O. Mässingsspänne märkt "Hermès Paris". Tillhörande lås. 36 x 24,5 x 13 cm.

Obetydligt slitage

Nyckel saknas