505
219679

HERMÈS, cape, 1960/70-tal.

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
131 - 174 EUR
137 - 182 USD
Klubbat pris
3 000 SEK
HERMÈS, cape, 1960/70-tal.

Svart jersey. Vid modell med krage samt knappar, märkta "HERMÈS SPORT". Etikettmärkt: "HERMÈS PARIS MADE IN BELGIUM JESSY". Rygglängd mitt bak 104 cm.

Slitage.