582
245910

LOUIS VUITTON, handväska, "Trouville" 1990-tal.

Utropspris
2 000 - 2 500 SEK
174 - 218 EUR
182 - 228 USD
Klubbat pris
2 200 SEK

Logomönstrad "Monogram canvas" med bruna skinndetaljer. Invändigt fyra fack, utvändigt en ficka. Etikettmärkt: "LOUIS VUITTON PARIS made in france". 28 x 23 x 10 cm.

Smärre slitage. Foder med fläck. Lukt invändigt.

Tilläggslista

Korrekt modell är Trouville, lillasyster till Beauville