372
288064

GUCCI, kjol, 1960/70-tal

Utropspris
1 000 - 1 500 SEK
87 - 131 EUR
91 - 137 USD
Klubbat pris
1 700 SEK
GUCCI, kjol, 1960/70-tal

Beige monogrammönstrad, kantad med bruna skinnband. Tre spännen framtill i guldfärgad metall. Beige logomönstrat foder. Etikettmärkt "G. Gucci MADE IN ITALY". Enligt etikett italiensk storlek 44, (motsvarar dagens storlek 34). Midjevidd 66, längd 59 cm.

Slitage.