807
351676

CÉLINE, kappa 1960/70-tal

Utropspris
2 000 - 2 500 SEK
179 - 223 EUR
189 - 236 USD
Klubbat pris
1 500 SEK
CÉLINE, kappa 1960/70-tal

Mossgrön ull med bälte, fem knappar framtill. Två fickor med lock samt knappar. Helfodrad med grönt acetat med invävt "CELINE" samt logga. Etikettmärkt "CÉLINE PARIS MARQUE DÉPOSÉE MADE IN FRANCE". Rygglängd 112 cm, bystvidd 102 cm, ärmlängd 43 cm.

Obetydligt slitage.