BARBIE OCH HENNES VÄNNER, 4 delar, Mattel 1960-tal.

Bestående av Barbie, Ken, Midge samt Skipper. Originalkartonger. Diverse extra kläder medföljer. Höjd 22-30 cm.

Skador. Slitage. Viss missfärgning.

Utropspris
1 800 SEK