GI JOE, 2 figurer med tillbehör, Hasbro, 1960/70-tal.

2 stycken 12" figurer Gi Joe. Flertal uppsättningar med tillbehör medföljer såsom rymddräkt, uniformsjackor, gevär, gummibåt med mera. Figurernas höjd 30 cm.

Slitage. Smärre fläckar. Skador.

Utropspris
2 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

289. Bertil Brisborg, golvlampa, modell "30620", Nordiska Kompaniet 1940-tal.
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
Budhistorik
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
11 000

ditt bud
10 000

ditt bud
Aktuellt bud:
13 000 SEK