GAMA, Gama-Tank, Tyskland, 1930/40-tal.

Litograferad plåt. Lös pansarsoldat i konstmassa. Originalkartong. Urverksdriven. Längd 20 cm, höjd 10 cm. Nyckel finns.

Slitage. Smärre repor. Urverket fungerar. Kartong med skador och lagningar.

Utropspris
2 500 SEK