BARBIE, KEN samt SKIPPER, 63 stycken kläduppsättningar, Mattel, 1970/80-tal.

Olika uppsättningar med kläder och skor. 15 stycken set för Barbie, 21 set för Skipper, samt 27 stycken set för Ken. Samtliga i oöppnade originalförpackningar. Höjd 28-30 cm.

Slitage. Förpackningar med skador och veck.

Utropspris
3 000 SEK