TEKNO, 4 delar, Danmark och Holland, 1960/70-tal.

Bestånde av två Volvo lastbilar med reklam för Titan samt Köbmanden samt två stycken bussar Mercedes Benz. En med originalkartong. Längd 16-19 cm.

En buss med skador och saknade delar. Slitage. Kartong med smärre skador.

Utropspris
2 000 SEK