GOLVLAMPA, Svenska Philips, 1960-tal

Mässing med skinnklätt ben. Modellnummer 589. Etikettmärkt. Höjd inklusive lampskärm 150 cm. Tygskärm medföljer.

Ej funktionstestad. Smärre slitage. Märken.

Utropspris
3 000 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17