Möbler Hyllor & Bokhyllor
1243541

DUMBWAITER, 1800-tal England.

Dumbwaiter, 1800-tal england.
Dumbwaiter, 1800-tal england.
Dumbwaiter, 1800-tal england.
Dumbwaiter, 1800-tal england.
Dumbwaiter, 1800-tal england.

Mahogny, två etage. 3-delad pelarfot. H 76 cm diam 45 cm

skador, fläckar, repor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H135

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
4 000 SEK