Möbler Bord
1328461

Matbord, 1970-tal.

Matbord, 1970-tal.
Matbord, 1970-tal.
Matbord, 1970-tal.
Matbord, 1970-tal.
Matbord, 1970-tal.

Runt bord med två iläggsskivor. Fanerat med palisander. Diameter 110, höjd 73, total längd 190 cm.

Helhetsintrycket är gott. Märken.

Om Cites

CITES-intyg medföljer

Läs mer om CITES-bestämmelser här

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Utropspris
4 000 SEK