Yngvar Sandström, soffbord Säffle Möbelfabrik 1960/70-tal
Jakaranda, stämpelmärkt, 150x80x53 cm
Bruksslitage. Repor. Blekt.
CITES-intyg medföljer
Läs mer om CITES-bestämmelser här
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10