Möbler Stolar
1341404

Karmstolar, 3 st Gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.

Karmstolar, 3 st  gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.

Mahogny, klädsel i tagel, sitthöjd ca 45 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Slitage. Smärre fanerskador.

En trasig stol medföljer

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
4 000 SEK