Smycken Broscher
1342659

Brosch platina och 18K guld med gammal- och rosenslipade diamanter

Brosch platina och 18k guld med gammal- och rosenslipade diamanter.

totalvikt ca 1.00 ct, mått 6 X 60 mm, totalvikt 7 g. Med svenska stämplar, stämplad NK.

Bruksslitage.

Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
10 000 SEK
Rekommendationer