Smycken Ringar
1344555

Ring, 18K vitguld med briljanter

Ring, 18k vitguld med briljanter.

18K vitguld. Stämplad GIU, Guldsmedjan I Umeå Ab. Briljanter totalt ca 0,50 ct. Storlek 16,25/51. Vikt 7,8 gram

Bruksslitage. Gravyr. Nagg på diamant.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
4 000 SEK