Konst Grafik
1344866

Yrjö Edelmann

(Sverige, 1941-2016)
Yrjö edelmann, färglitografi, 1990, stämpelsignerad ea 12/25.

Yrjö Edelmann, färglitografi, 1990, stämpelsignerad EA 12/25.

"Pyramid wrapped in green and blue". Bladstorlek 64 x 91 cm.

Oramad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
3 000 SEK