Smycken Ringar
1345797

Ring vitguld med briljantslipad diamant

Ring vitguld med briljantslipad diamant.

Diamant 0,30 ct enligt gravyr. 18K vitguld, K&EC, Göteborg 1973. Storlek 18/56. Vikt 3 gram.

Slitage. Nagg.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
3 000 SEK
Rekommendationer