Samlarföremål Leksaker
1346268

Blink A Gear Tin Robot, Taiyo, Japan, 1960-tal.

Blink a gear tin robot, taiyo, japan, 1960-tal.

Batteridriven, av plåt och plast. Höjd 37 cm.

Smärre slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Utropspris
4 000 SEK