Moder och son. Patiderad brons monterad på fyrkantig marmorbas. Signerad Ricard Sala 89. Höjd (exklusive bas) 42 cm.
Smärre slitage. Ytsmuts.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10