18K guldboett, armband 14K guld, automatisk, plexiglas.
Boett nr 1647423
Kaliber 853
Urvekrets serienr 1614118.
Total vikt 73,3 g.
Kronan saknas.
Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Slitage. Repor i glaset.