Fanerat med ek. Skuren dekor. Beslag av mässing. Ovandel med hyll- och lådinredning. Nederdel med två lådvarv. Bredd 137, djup 56, höjd 190 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage, märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.