Konst Fotografi
1348481

Walter Hirsch

(Sverige, 1935-2012)
Walter hirsch, fotografi, signerat och daterad -83 a tergo.

Walter Hirsch, fotografi, signerat och daterad -83 a tergo.

"Erotisk skiss". Bladstorlek 24 x 30 cm.

Oramat.

Proveniens

Skänkt till Fotograficentrum, och vunnen på deras lotteri.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
3 000 SEK
Rekommendationer