Armband med berlocker, 14K och 18K guld, heliotrop, glas och pärla. Finska importstämplar 1969.

Längd 19,5 cm.
Hänges höjd 15-25 mm.
Total vikt 49,2 g.

Obetydligt ytslitage. Gravyr.

Utropspris
1 800 EUR