Konst Modern svensk konst
1349445

Gunnar Torhamn

(Sverige, 1894-1965)
Gunnar torhamn, olja på duk, signerad torhamn.

Gunnar Torhamn, olja på duk, signerad Torhamn.

Sällskap i landskap. 65 x 90 cm.

Ytsmuts. Obetydligt hål. Fläckar. Smärre färgbortfall.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T225
Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

5 000
501
583
Utropspris
8 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
14 okt 15:26
5 000 SEK
12 okt 16:47
4 000 SEK
11 okt 20:30
2 000 SEK
11 okt 19:39
1 500 SEK
11 okt 19:37
1 000 SEK