Design Övrigt
1350054

Hans-Agne Jakobsson

(Sverige, 1919-2009)
Hans-agne jakobsson, plafonder, 3 st, 1900-talets sista del.

Hans-Agne Jakobsson, plafonder, 3 st, 1900-talets sista del.

Lackerad metall, etikettmärkta, diameter ca 40 cm, höjd ca 14 cm.

Smärre slitage. Smärre färgbortfall. Ej funktionstestad.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
3 000 SEK