Design Övrigt
1350065

Hårgarnsmatta, 1930-tal. Ca 306x188 cm.

Hårgarnsmatta, 1930-tal. ca 306x188 cm.

Geomatriska motiv.

Åldersrelaterat slitage. Fläckar. Skadade fransar. Reparerade fransar.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Utropspris
300 EUR