Helstoppade fåtöljer med röd textilklädsel. Benställning och armlän av alm. Sitthöjd 38, höjd 102 cm.
Senare klädsel. Ställvis slitage. Märken. Mindre repor. Smärre skador.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10