Bestående av tre svärtade gavlar, tre moduler och fyra hyllplan fanerade med teak. Moduler nas bredd 79, höjd 50, gavlarnas höjd 175 cm. Nyckel finns.
Slitage. Repor. Märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10