Bestad furu, lösa dynor, sitthöjd 40 cm, 70x40x79 cm, bord 90x57(90)x62 cm
Åldersrelaterat slitage. Repor. Märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10