Målade och bronserade stolar med skuren dekor. Rund stoppad sits och medaljongformad rygg. Signerad ASS SK. Sitthöjd 44 cm.
Renoverad. Skador. Lagningar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10