Ovandel med flyttbara hyllplan. Nederdel med fem draglådor. Bredd 60, djup 46, höjd 148 respektive 180 cm.
Slitage, märken, repor, borrhål. En hylla avkortad, den andra med regel från fast montering.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10