Signerade stolar av betsad mahogny med rundad sarg. Äggformade räfflade benanfanger. Sits av rotting. Genombruten rygg med gallerverk. Sitthöjd 45 cm.
Åldersrelaterat slitage. Smärre skador. Renoverad.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10