Fanerade med ek. Skåp med pardörrar med bakomvarande hyllinredning. Bredd 96, djup, 60, höjd 70. Byrå med fem draglådor. Bredd 60, djup 45, höjd 70 cm.
Slitage, märken, repor. Backstycke med utskuret hål.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.