Okänd konstnär 1800/1900-tal , akvareller 2 st
"Sketch from Bombay & Poona railway" samt stadsmur med figurer, bildyta 14x24 samt 18x25 cm
Ej examinerad ur ram.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10