Belysning Taklampor
1362630

Taklampa, 1950-tal

Taklampa, 1950-tal.
Taklampa, 1950-tal.
Taklampa, 1950-tal.
Taklampa, 1950-tal.

Svartlackerad, perforerad plåt. Höjd 28 cm.

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
2 500 SEK
Rekommendationer