Möbler Bord
1364987

Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft.

Bambu/rotting, 84x55x78 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Slitage. Repor.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
2 500 SEK
Rekommendationer