Roland Wilhelmsson

(Sverige)
Roland Wilhelmsson
(Sverige)

Roland Wilhelmsson, soffbord, Ågesta, 1970-tal, signerat.

Furu. Signerat och och otydligt daterat. Längd 150, bredd 95, höjd 50 cm.

Smärre slitage. Märken. Torrspricka.

Utropspris
3 000 SEK
Alexander Johansson
Alexander Johansson
Assisterande specialist konsthantverk
+46 (0)707 88 84 71