Salvadore & Ferro, vas signerad Österlens glashytta och Åhus glashytta 2016
"Riticello", 22 cm, slipad dekor av bröderna Marco & Matti Salvadore, blåst av bröderna Pietro & Riccardo Ferros.
Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
4 000 SEK