Konst Grafik
1367027

Sten Eklund

(Sverige, 1942-2009)
Sten eklund, handkolorerad etsning, 1981, signerad 38/50.

Sten Eklund, handkolorerad etsning, 1981, signerad 38/50.

Utan titel. Bladstorlek 50 x 40 cm.

Oramad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
2 500 SEK
Rekommendationer